Blocksy Companion Pro - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Global Header
ar: ترويسة عامّة

en: Starter Sites
ar: قوالب مواقع جاهزة

en: Extensions
ar: الملحقات

en: Save Conditions
ar: حفظ الشروط

en: Add one or more conditions in order to display your header.
ar: أضف شرطاً أو أكثر لعرض الترويسة.

en: Remove header
ar: إزالة الترويسة

en: Select rule
ar: تحديد قاعدة

en: Select taxonomy
ar: تحديد فئة

en: Add Display Condition
ar: إضافة شرط للعرض

en: Add User Condition
ar: إضافة شرط للمستخدم

en: Include
ar: تضمين

en: Exclude
ar: استثناء

en: Select post
ar: تحديد مقالة

en: Select page
ar: تحديد صفحة

en: Transparent Header Display Conditions
ar: شروط عرض الترويسة الشفافة

en: Add one or more conditions to display the transparent header.
ar: أضف شرطاً أو أكثر لعرض الترويسة الشفافة.

en: Allow & Continue
ar: السماح والمتابعة

en: Invalid API Key...
ar: مفتاح API غير صالح...

en: Select list...
ar: اختر قائمة...

en: API Key
ar: مفتاح API

en: Save Settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Select variation
ar: اختر نوعاً

en: Add/Edit Conditions
ar: إضافة/تحرير الشروط

en: Edit Conditions
ar: تحرير الشروط

en: Configure
ar: إعداد التكوين
